LatTrak - торговля запчастями сельскохозяйственных машин, тракторов, обслуживание и ремонт тракторов
LatTrak - торговля запчастями сельскохозяйственных машин, тракторов, обслуживание и ремонт тракторов
Latviski По-русски
О фирме

   SIA’’LATTRAK’’ dibināts 2006.gadā, kā meitas uzņēmums SIA “Lauks-A.R.” – kompānijai ar pieredzi lauksaimniecības tehnikas un tās rezerves daļu tirdzniecībā. Meitas uzņēmums izveidots, lai nodarbotos ar ceļu būves un uzturēšanas, kā arī karjeru un citas spectehnikas tirdzniecību. Tāpat, lai nodrošinātu šīs tehnikas garantijas un pēc garantijas apkopju veikšanu. Firma salīdzinoši īsā laika posmā veiksmīgi izveidojusi kvalificētu mehāniķu komandu, kas nodarbojas ar tehnikas apkopju veikšanu un ar to saistītiem jautājumiem. Pārdotā tehnika tiek nodrošināta ar visām nepieciešamajām rezerves daļām..

   Firma ir kļuvusi par vairāku pazīstamu ražotāju oficiālo pārstāvi Latvijā. Paplašinot mūsu piedāvājumu klāstu esam kļuvuši par oficiālo pārstāvi Latvijas teritorijā vienam no vadošajiem Ķīnas uzņēmumiem LiuGong, kas piedāvā plašu ekskavatoru, frontālo iekrāvēju u.c. spectehnikas klāstu.

   LiuGong ražotā tehnika tiek plaši pielietota Eiropā tai skaitā Baltijas valstīs. Ražotājs ar vairāk kā 55 gadu pieredzi iemantojis uzticību Eiropas valstīs ko apstiprina vairāk kā 18 dīleru klātbūtne. Visa produkcija izstrādāta atbilstoši Eiropas prasībām. Tā 2012 gadā Nīderlandē izveidota Eiropas klientiem paredzēta noliktava ar plašu rezerves daļu klāstu. Turpat pieejams plašs tehnikas klāsts. Polijā, kur pārstavniecība veiksmīgi strādā daudzus gadus, darbojas tehnikas un aprīkojuma Eiropas rūpnīca.

Cerot uz turpmāko sadarbību lūdzam izvērtēt mūsu piedāvājumu.

SIA "LATTRAK"
Латвия, Сигулда, Ул. Вентас 16b
Тел. / Факс: (+371) 67972335
Моб. тел.: (+371) 29232184
Моб. тел.: (+371) 29223170
E-mail: lattrak@lattrak.lv
Техника на складе
Wheel Loader 856IV
Excavator 922E
Skid Steer Loader 365B
© 2007, SIA "LatTrak". Все права защищены.
Партнеры:
Сделано в web-design.lv